DeeVee-Weekend

Sneeuw, spellen en serieuze gesprekken; dat waren de ingrediënten voor een bijzonder weekend. Het eerste weekend van maart, en tevens het koudste weekend van het jaar, zijn we met een groot deel van het koor een weekendje weggegaan. De bestemming was een leuk kamphuis in Haamstede, Zeeland. Het weekend was gericht op gezelligheid, elkaar beter leren kennen, goede gesprekken en heel veel lachen. Naast een aantal vaste onderdelen, zoals veel te veel taarten en een fantastisch spel gemaakt door een van onze leden, was er dit jaar een nieuw element; een bonte avond. Iedereen had zich uitgesloofd om iets geks, grappigs of spectaculairs (lees; playbacken van de Backstreet Boys) neer te zetten zodat de avond voorbijvloog. Op zondag hebben we met elkaar nagedacht over ieders talenten en hoe je deze op de juiste manier kan inzetten. We zijn de kring rondgegaan en hebben talenten benoemd van de persoon naast je. Bijzonder om weer opnieuw te merken wat een diverse groep we zijn en om te ontdekken dat al die verschillende talenten ons tot één geheel vormen. Met dit als basis willen we de komende tijd toewerken naar nieuwe optredens en daarbij God laten zien door de eenheid en liefde die wij binnen ons koor hebben voor Hem en voor elkaar.

Leave your thought